|
Na razie wiosnę punktujemy 1,33/mecz a cały sezon 1,55. Terminarz jest jaki jest i trzeba ostro się spiąć by wywalczyć bezpieczne miejsce barażowe.Ty Karherrop jak zwykle umniejszasz inny zespołom.Ja tylko przypomnę,że Stal do baraży to już jako beniaminek się załapała.Rok temu na tym etapie rozgrywek mieli 23 pkt ,14 mniej od Wisły a prawie nas dogonili.Teraz mają już 33 i znowu wygląda na to,że wiosnę będą mieli mocną.
Ostatnio edytowane przez krysztal : 03.03.2025 o godz. 11:44.
|