FraMat napisał(a):

Ale pojmij, że ta szydera była wyraźnie nie z możliwości groźnej kontuzji, ale z tego jak nasz sztab zabezpieczył w okienku transferowym środek pola.
Moglo się okazać że nie mamy żadnego pola manewru.
|
Rok temu o tej porze cala runde (a w zasadzie sezon) graliśmy para Carbo & Duda, maja w obwodzie połamańcow Bashe, Sapałe i Gogóła.
Teraz startujemy do rundy z para Poletanovic - Igbekeme, w obwodzie majac Dude, Sukiennickiego i Carbo (powiedzmy ze wroci w polowie wiosny). Ze statystycznego obowiązku wspomne jeszcze o Gogóle.
Jak dla mnie akurat środek pola mamy duzo lepiej obstawiony niz pol roku czy rok temu. Raczej to kwestia pecha ze w jednym momencie wypadl nam i Carbo i Poletanovic, dwa kontrakty w top10 naszego budzetu. Kogo my tu mieliśmy jeszcze sciagnac do środka? Nawet w esa nikt nie ma tak zabezpieczonego środka pola, tylko w sytuacjach taka jak nasza przesuwaja graczy z innych pozycji.