Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29834
Stary 03.03.2025, 09:02
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ale pojmij, że ta szydera była wyraźnie nie z możliwości groźnej kontuzji, ale z tego jak nasz sztab zabezpieczył w okienku transferowym środek pola.
Moglo się okazać że nie mamy żadnego pola manewru.
Rok temu o tej porze cala runde (a w zasadzie sezon) graliśmy para Carbo & Duda, maja w obwodzie połamańcow Bashe, Sapałe i Gogóła.

Teraz startujemy do rundy z para Poletanovic - Igbekeme, w obwodzie majac Dude, Sukiennickiego i Carbo (powiedzmy ze wroci w polowie wiosny). Ze statystycznego obowiązku wspomne jeszcze o Gogóle.

Jak dla mnie akurat środek pola mamy duzo lepiej obstawiony niz pol roku czy rok temu. Raczej to kwestia pecha ze w jednym momencie wypadl nam i Carbo i Poletanovic, dwa kontrakty w top10 naszego budzetu. Kogo my tu mieliśmy jeszcze sciagnac do środka? Nawet w esa nikt nie ma tak zabezpieczonego środka pola, tylko w sytuacjach taka jak nasza przesuwaja graczy z innych pozycji.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 03.03.2025 o godz. 09:05.
Odpowiedz cytując