Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#675
Stary 03.03.2025, 08:48
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Polonia wygrała w Legnicy i jest przed nami. Trzeba zacząć wygrywać bo zaraz Polonia czy Znicz nas wypchną z szóstki
.
Tu trzeba punktowac do konca okolo 2 pkt/mecz i zbytnio nas nie obchodzi co robia rywale. Do baraży "wystarczy" ok 56-58 pkt.

Podstawą jest to żebyśmy sami punktowali jak trzeba. Bez tego ta liga (esa) nam sie i tak nie należy.

A Polonia... Z taką grą to ona i tak wywalczy baraże. Moze wypchna z niej Ruch, moze Plock, moze nas, ale fakt, graja i punktuja bardzo mocno. Terminarz maja taki że jakby teraz ugrali 15/15 pkt w najbliższych 5 meczach to nie byłbym zdziwiony.

Znicz czy Stal to nie ten rozmiar kaloszy. Sądzę że jeszcze chwilę potrwa zanim zrobia sie większe różnice w środku tabeli.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 03.03.2025 o godz. 08:55.
Odpowiedz cytując