Szneka napisał(a):

Polonia wygrała w Legnicy i jest przed nami. Trzeba zacząć wygrywać bo zaraz Polonia czy Znicz nas wypchną z szóstki
.
|
Tu trzeba punktowac do konca okolo 2 pkt/mecz i zbytnio nas nie obchodzi co robia rywale. Do baraży "wystarczy" ok 56-58 pkt.
Podstawą jest to żebyśmy sami punktowali jak trzeba. Bez tego ta liga (esa) nam sie i tak nie należy.
A Polonia... Z taką grą to ona i tak wywalczy baraże. Moze wypchna z niej Ruch, moze Plock, moze nas, ale fakt, graja i punktuja bardzo mocno. Terminarz maja taki że jakby teraz ugrali 15/15 pkt w najbliższych 5 meczach to nie byłbym zdziwiony.
Znicz czy Stal to nie ten rozmiar kaloszy. Sądzę że jeszcze chwilę potrwa zanim zrobia sie większe różnice w środku tabeli.