Drozd napisał(a):

Przecież niedawno był płacz, że nie ma szans dogonić pierwszej trójki, a teraz jest płacz że pierwsza trójka traci punkty . To, że sami musimy wygrywać to chyba jasna sprawa, co prawda bezpieczniejsze byłyby remisy w takich meczach ale nie można mieć wszystkiego.
|
Jak będziemy punktować tak jak teraz, to i tak bez znaczenia.