Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#672
Stary 02.03.2025, 22:25
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Przecież niedawno był płacz, że nie ma szans dogonić pierwszej trójki, a teraz jest płacz że pierwsza trójka traci punkty . To, że sami musimy wygrywać to chyba jasna sprawa, co prawda bezpieczniejsze byłyby remisy w takich meczach ale nie można mieć wszystkiego.
Jak będziemy punktować tak jak teraz, to i tak bez znaczenia.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując