|
Czyli powinniśmy mieć 8 środkowych pomocników żeby się zabezpieczyć przed debilem Sobczakiem? Wtedy by szydery nie było? Nie ma kasy na kupowanie dobrych grajków do siedzenia na ławie, może wyjaśnisz jak by to zabezpieczenie miało wyglądać zakładając, że Poletanovic nie łapie kontuzji i za pare meczów gotowy jest Carbo. Duda na wypożyczenie? Czy do rezerw?
|