|
Łęczna to nie jest problem i konkurencja, ogladalem ich mecze i realnie to skoncza na 9-10 miejscu, padlina.
Problemem będzie Polonia, może ŁKS z nowym trenerem a nie tym gamoniem i Tychy w formie.
Nie wiem czy Znicz i Stal Rzeszów w ogóle chcą realnie awansować i ich na to stać, w przeciwieństwie do trójki powyżej.
|