Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29820
Stary 01.03.2025, 21:59
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jaki pech... szmata Sobczak wjebał się rozpędzony w Poletanovicza na wysokości kolan. Udem, biodrem, czym popadło byle chłopa uszkodzić, a potem niby przepraszając podszedł i poklepał go po twarzy. Takiego chama i wśura ciężko znaleźć. Oby trafił na równego sobie i skończył z pozrywanymi więzadłami.

Wiadomo już coś konkretnego o urazie?
No, dzisiaj przyłączam się do życzeń dla Sobczaka.
I dla całej świni. Grali jak ostatni rzeźnicy.
Niestety, czarni nie reagowali.
A wystarczyło na początku świnię utemperować kilkoma kartkami.
Potem już było po ptokach.
Czarnym też życzenia wszystkiego dobrego: żeby karma do nich wróciła.
W dowolnej formie.
Jak najszybciej i spektakularnie.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując