Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29818
Stary 01.03.2025, 21:36
Markus napisał(a):Wyświetl post
A "rozjechał się" tak sam z siebie czy Sobczak miał w tym walny udział?

S1moniczek sugeruje, że przewidywał, iż tak się stanie, że Poletanovic się po prostu "rozjedzie". To prawdziwy Nostradamus, który zawczasu widział co się stanie w Gdyni! Już 3 tygodnie temu mu się to cudownie objawiło! I patrzcie, spełniło się, "rozjechał", bo po prostu jest za stary i w ogóle, S1moniczek może sobie przyznać rację! Gdyby na jego miejscu był jakiś inny piłkarz, to by po tym wyjściu Sobczaka nie ucierpiał! Geniusz!

Taki sam jak wtedy kiedy dowodził, że to temperatura powietrza decyduje o podejściu do meczu i o jakości gry Dudy czy Rodado.

Co post to coraz głupiej S1moniczek pisze. Skala tej degrengolady jest tak ogromna, że aż zaczynam się martwić o niego...
Naprawdę ten post brzmiałby dużo lepiej, ciekawiej i profesjonalniej bez używania tego dziwnego zdrobnienia, które, co oczywiste, ma na celu postawienia dyskutanta w pozycji słabszej i niższej. Ma na celu zdyskredytowanie dyskutanta, co w normalnej rozmowie nie powinno mieć miejsca.
Dodanie tego zdrobnienia sprawia tylko, że i osobę używającą tego środka wyrazu z konieczności traktujemy z przymrużeniem oka.
A wolelibyśmy pewnie traktować go poważnie. I on też by wolał. Prawda?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując