Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29815
Stary 01.03.2025, 20:27
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Tak czułem, że kontraktowanie Poletanovicia jest ryzykowne.

Nie dość, że po 30tce, na krzywej znoszącej to w dodatku podatny na urazy.
No i się rozjechał. Też mi zaskoczenie.
Niestety w takich sytuacjach wolałbym się mylić niż mieć rację....
To chyba drugi najgorszy post w 2025 roku na tym forum
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując