s1mone napisał(a):

Tak czułem, że kontraktowanie Poletanovicia jest ryzykowne.
Nie dość, że po 30tce, na krzywej znoszącej to w dodatku podatny na urazy.
No i się rozjechał. Też mi zaskoczenie.
Niestety w takich sytuacjach wolałbym się mylić niż mieć rację....
|
To chyba drugi najgorszy post w 2025 roku na tym forum