Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7325
Stary 01.03.2025, 17:14
wierność83 napisał(a):Wyświetl post
Mi to bardziej wygląda, że on jest po prostu pewny siebie jak nigdy wcześniej.. Co dla Wisły może akurat jest dobre, może ma jakąś pewność do ktoregoś z tych dwóch inwestorów.
On raczej jak nie idzie to ma tendencje, aby znikać, a tu czuje się ewidentnie mocny
Z kolei ja uważam, że to blef, a pod nadaktywnością kryją się nerwy bo idzie nie tak na każdym polu.
Ale oczywiście: pożyjemy-zobaczymy.
Odpowiedz cytując