wierność83 napisał(a):

Mi to bardziej wygląda, że on jest po prostu pewny siebie jak nigdy wcześniej.. Co dla Wisły może akurat jest dobre, może ma jakąś pewność do ktoregoś z tych dwóch inwestorów.
On raczej jak nie idzie to ma tendencje, aby znikać, a tu czuje się ewidentnie mocny
|
Z kolei ja uważam, że to blef, a pod nadaktywnością kryją się nerwy bo idzie nie tak na każdym polu.
Ale oczywiście: pożyjemy-zobaczymy.