El'kabat napisał(a):

|
A to zgoda Wolfy, u nas większość meczy przypomina dzień świra i jeżeli obronę ma nam ratować 21 letni chłopaczek w postaci Kutwy to coś bardzo nie tak poszło. A on, tak samo jak Letkiewicz ze względu na wiek, jeszcze błędy popełniać będzie..
|
A Letkiewicz popełnia błąd raz na kilka meczy, Kutwa jeszcze ewidentnego nie popełnił, a cymbały Uryga, Biedrzycki, Szot i Jaroch na zmianę co mecz coś odwalają. Z Ruchem Jaroch krył na radar, to teraz Biedrzycki zastanawiał się czy będzie padało.
Jeśli 3/4 obrony to parodyści to się tak traci gole, punkty i nie awansuje.