Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7321
Stary 01.03.2025, 15:18
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Dobra to w którym etapie cyklu Królewskiego aktualnie się znajdujemy? Ja myślę, że powoli zbliżamy się do apogeum gówna i deklaracji o niekorzystaniu z twittera. Takiego meltdownu jaki zaprezentował wczoraj w trakcie/po meczu to już dawno nie widziałem, a trochę ich się już nazbierało xd

Ja obstawiam, że najdalej za kilka dni pojdzie jakas nieformalna deklaracja o zaprzestaniu korzystania z twitterka na jakis czas.

Swoją drogą, dnia świstaka ciąg dalszy, absolutnie każda rzecz którą zaprezentował już była grana xd

- Lizanie dupy kibicom wrzucajac foty ekipy spod stadionu - było
- Straszenie walkowerem/brakiem udziału w meczu - było
- Napierdalanie na sędziów/styl gry przeciwników - było
- Wyzywanie randomów - było

Z nowych rzeczy to chyba doszło poddymianie przed meczem (ten człowiek wrzucił grafikę AI ze smokiem i świnią...) oraz udostępnianie twittów o treści "Każdy Gruziński piłkarz to pojeb" XDDD
Może na ostatniej prostej?
Chłop eskaluje odwracanie uwagi na wszystkie rzeczy naraz, które wymieniłeś i wydaje mi się, że na niespotykaną dotąd skalę.
Dla mnie to wygląda jakby mu się d.upa paliła jak jeszcze nigdy dotąd.
Odpowiedz cytując