Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7314
Stary 01.03.2025, 11:24
pi0tr3k94 napisał(a):Wyświetl post
Obstawiam, że znowu przesadził z alkoholem (ewentualnie innymi używkami). Nic nowego. Tylko Wisły szkoda.
Padło jeszcze, że następny wyjazd oddajemy walkowerem jak nie wpuszcza kibiców
Odpowiedz cytując