Wyświetl pojedynczy post
pi0tr3k94
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7312
Stary 01.03.2025, 08:49
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Królewicz dzisiaj na twitterku tak zagotowany to dawno nie był. Przyjeba o sędziowanie poleciała już w przerwie, teraz to się nawet komentatorom obrywa XDD

A skoro jarosław taki w....ion, to pewnie Marko wypada do końca sezonu.

Albo WK zadzwonił przed meczem i poweidział tylko "słuchaj, przemyślałem sprawę i moja odpowiedź brzmi... W KRAKOWIE TYLKO WIECZYSTA, DERBY BLISKO *trzask słuchawki*" XD
Obstawiam, że znowu przesadził z alkoholem (ewentualnie innymi używkami). Nic nowego. Tylko Wisły szkoda.
Odpowiedz cytując