Stelio napisał(a):

Królewicz dzisiaj na twitterku tak zagotowany to dawno nie był. Przyjeba o sędziowanie poleciała już w przerwie, teraz to się nawet komentatorom obrywa XDD
A skoro jarosław taki w....ion, to pewnie Marko wypada do końca sezonu.
Albo WK zadzwonił przed meczem i poweidział tylko "słuchaj, przemyślałem sprawę i moja odpowiedź brzmi... W KRAKOWIE TYLKO WIECZYSTA, DERBY BLISKO *trzask słuchawki*" XD
|
Obstawiam, że znowu przesadził z alkoholem (ewentualnie innymi używkami). Nic nowego. Tylko Wisły szkoda.