|
W kwestii spłaty królewskiego i reszty bandy się z Tobą zgadzam. Co do reszty- wolałbym żebyśmy jednak awansowali i .. jak się ma przychody 45-50 baniek i ludzi, którzy znają się na piłce to można zbudować przyzwoity skład za tyle żeby spłacić co roku np. po 5 baniek. Czyli wymarzony scenariusz to taki, że jk nie ma na pensje , nikt mu nie chce dać-pożyczyć i to daje szansę wyrwać Wisłę za darmo albo za grosze.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 01.03.2025 o godz. 09:29.
|