Stelio napisał(a):

|
Ciekawe co z Poletanoviciem, ja .......e my to jesteśmy w czepku urodzeni. Chłop 1.5 meczu zagrał i wyląduje na półrocznej przerwie znając naszego farta XDD
|
Oby to nie było nic poważnego, inaczej sezon się dla nas właśnie skończył.