Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29792
Stary 28.02.2025, 21:28
Ciekawe co z Poletanoviciem, ja .......e my to jesteśmy w czepku urodzeni. Chłop 1.5 meczu zagrał i wyląduje na półrocznej przerwie znając naszego farta XDD
Odpowiedz cytując