Griszka30KR napisał(a):

Ja w ogóle nie marnowałbym sobie czasu na rozważania wejścia do Wisły WK w obecnym czasie.
Kiedyś był, obecnie nie ma takiego tematu, być może kiedyś będzie...
|
Czyli Twoim zdaniem WK świadomie wszystkich wprowadza w błąd, ostatnio Karcza w jakim celu? I spotyka się z zarządzającymi Wisłą sobowtór WK?