Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7295
Stary 28.02.2025, 15:53
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Ja rozumiem że "pożyczki" to fajny sposob na unikniecie podatków, i są tak ujete księgowo, ale nie sprowadzajmy ich do tego. W praktyce to są koszty zabawy we własciciela klubu piłkarskiego.
Pełna zgoda w tym temacie.
W przypadku naszego właściciela to jest przede wszystkim wkład we własną rozpoznawalność i budowanie ego.
A to nie są tanie rzeczy.
W sensie formalnym są to pożyczki ale praktycznie - przekładania pieniążków z lewej kieszeni do prawnej.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując