Patryko napisał(a):

Trudno się dziwić, że JK chce odzyskać pieniądze, które pożyczył.
To może być w tym momencie lwia część jego majątku, no chyba, że liczymy jego udziały w Synerise, warte wirtualnie kilkaset milionów PLN . Jeśli wierzyć temu, co w artykule pisze Karcz, spłata długu rzędu 15-20 baniek nie powinna stanowić dla WK większego problemu.
|
Tu nie chodzi o to, że Prezesek chce odzyskać pożyczkę.
Tu chodzi o to, że jak WK ma oddać Prezeskowi to musi też oddać pozostałym (czyli Kubie itd).
A tego jest na 50 mln zł.
Plus 30 mln długów zewnętrznych.
A więc doskonała pozycja startowa dla WK- wpłać 80 baniek
Wchodzisz czy nie wchodzisz?