stary dziad napisał(a):

Tu jak widzę, dalej gadanie nie o istocie problemu tylko o składowych problemu.
A propblemem jest to , że nie potrafimy zbudować DRUŻYNY, która skutecznie powalczy o awans.
Co z tego, że Wisła ma tych Rodadów, Carbów, Igbekanów jak nie osiąga celów.
Co z tego, że Wisła ma najwyższy budżet płacowy jak "nie dowozi".
Co z tego, że od czasu do czasu zagra ładnie dla oka jak w skali sezonu jest to nieistotne.
A inne kluby potrafią...
Nawet taka Puszcza
A my się staczamy.
Kto jest za to odpowiedzialny?
|
Odpowiem za wolfiego - kto jest za to odpowiedzialny - młodzieżowcy i juniorzy
A na poważnie - to za trudne dla pana (Markus) i jego sługi (wolfy) do ogarniecia - g... znaczą indywidualne staty jak nie jestesmy w stanie awansować.