Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 28.02.2025, 12:15
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Tu jak widzę, dalej gadanie nie o istocie problemu tylko o składowych problemu.
A propblemem jest to , że nie potrafimy zbudować DRUŻYNY, która skutecznie powalczy o awans.

Co z tego, że Wisła ma tych Rodadów, Carbów, Igbekanów jak nie osiąga celów.
Co z tego, że Wisła ma najwyższy budżet płacowy jak "nie dowozi".
Co z tego, że od czasu do czasu zagra ładnie dla oka jak w skali sezonu jest to nieistotne.

A inne kluby potrafią...
Nawet taka Puszcza

A my się staczamy.

Kto jest za to odpowiedzialny?
Odpowiem za wolfiego - kto jest za to odpowiedzialny - młodzieżowcy i juniorzy

A na poważnie - to za trudne dla pana (Markus) i jego sługi (wolfy) do ogarniecia - g... znaczą indywidualne staty jak nie jestesmy w stanie awansować.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując