|
Tak więc problemem nie jest ani narodowość ani wiek.
Przestańmy zrzucać winę na Polaków, na młodych.
Zacznijmy obarczać odpowiedzialnością nasz sztab szkoleniowy i ludzi odpowiadajacych w wielu aspektach za rozwój piłkarzy
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|