|
dokładnie, uważam tak samo, Królewski Wisły nie odda, nie ma szans i nie wierzę mu w to co mówił o oddaniu nawet jutro a przynajmniej słyszę co mówi między wierszami. Gość chce tylko żeby ktoś mu to finansował.
" Wojtek ma bardzo dobre i zbieżne z moimi przemyślenia na temat tego, co można zrobić z Wisłą Kraków. Mamy zgodność co do tego, jak to powinno wyglądać od strony organizacyjno-administracyjno-strukturalnej. Nie ma między nami rozbieżności, jeżeli chodzi o pomysł na Wisłę"
A pan Kwiecień jak słusznie zauważyli redaktorzy w tym artykule raczej nie otacza się takimi ludźmi
|