Karcz napisał(a):
|
To jest też ważne dla Wojtka, jakie decyzje podejmie po tym jak się okaże, czy Wieczysta awansuje do kolejnej ligi czy też nie. Kolejny szczebel rozgrywkowy jest zawsze zobowiązaniem. Jeżeli się awansuje do I ligi, to trudno później się mentalnie pogodzić z tym, by można było z niej spaść. Awans Wieczystej do I ligi wiązałby się z utrzymywaniem w niej tego zespołu, a to spory wysiłek ambicjonalny, związane byłoby to z dodatkowymi zobowiązaniami.
|
No to mamy już chyba pewność co do decyzji. Skoro jego wejście w Wisłę miałoby być uzależnione od awansu Wieczystej, to na pewno w Wisłę nie wejdzie gdyż Wieczysta bankowo awansuje

mało tego, WK ściąga kolejnych piłkarzy z topu.
Jareczek jak zwykle naopowiadał bajek. Kompletnie mnie to nie dziwi

Jeszcze ten artykuł 'sponsorowany' z szantażem emocjonalnym na koniec XDDD
Rozkład jazdy jest znany, Wieczysta pewnie kroczy po palmę pierwszeństwa w piłkarskim Krakowie, za rok spycha nas, jak dobrze pójdzie to za 2 lata klub z ulicy Kałuży
