|
Kto wgl porównuje Wisłę z Termalicą/Puszczą pod względem historycznym/infrastrukturalnym/kibicowskim? Raczej w każdym z tych przypadków to jest porównanie kompletnie pozbawione sensu.
My nie równamy do Puszczy czy innych drużyn, naszym celem zawsze było równanie do Legii, Lecha, nawet parchatymi się nie przejmowaliśmy, po prostu na chwilę obecną sytuacja jest jaka jest, ale nie ma co dramatyzować, wrócimy na nasze należne miejsce.
|