Wyświetl pojedynczy post
Adryan
Senior Member
 
Od: 04.2024

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 26.02.2025, 19:48
Kto wgl porównuje Wisłę z Termalicą/Puszczą pod względem historycznym/infrastrukturalnym/kibicowskim? Raczej w każdym z tych przypadków to jest porównanie kompletnie pozbawione sensu.
My nie równamy do Puszczy czy innych drużyn, naszym celem zawsze było równanie do Legii, Lecha, nawet parchatymi się nie przejmowaliśmy, po prostu na chwilę obecną sytuacja jest jaka jest, ale nie ma co dramatyzować, wrócimy na nasze należne miejsce.
Odpowiedz cytując