Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7272
Stary 26.02.2025, 15:52
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, jak ŁKS na tym wyjdzie, ale w sumie szanuję, że nie poszli drogą zatrudnienia jakiegoś gównotrenera z karuzeli, typu Stokowiec. Albo Moskala po raz trzydziesty.
Moskal to im sie akurat za kazdym razem sprawdzil. Tylko on pewnie juz nie chial tam pracowac po tym jak go dwa razy wyruchali.
Odpowiedz cytując