Revolver napisał(a):

|
Nie wiem, jak ŁKS na tym wyjdzie, ale w sumie szanuję, że nie poszli drogą zatrudnienia jakiegoś gównotrenera z karuzeli, typu Stokowiec. Albo Moskala po raz trzydziesty.
|
Moskal to im sie akurat za kazdym razem sprawdzil. Tylko on pewnie juz nie chial tam pracowac po tym jak go dwa razy wyruchali.