Markus napisał(a):

A skoro próbujesz wymyślać jak wyglądałaby Wisła, którą ja bym tworzył, gdybym miał na to środki, to Ci pomogę: byłaby to Wisła skoncentrowania na sprowadzaniu kolejnych takich piłkarzy z zagranicy jak Rodado, Carbo, Igbekeme, Villar, Mula, Lionch, Carlitos, Imaz, Yeboah, Moltenis, a nie skupowaniu takich jak Dziedzic, Młyński, Gogół, Biedrzycki, Sapała, Uryga czy Starzyński. Bo ci piersi w większości się tu sprawdzają i wnoszą coś dobrego, w przeciwieństwie do tych drugich. I nie byłaby to Wisła przedłużająca bezmyślnie kontrakty takim grajkom jak Twój Broda, Łasicki czy Talar.
Tyle w temacie.
|
Pytanie 1: czemu na liście nr 1 masz wyłącznie zagranicznych pilkarzy którzy sie sprawdzili w Wisle?
Pytanie 2: czemu na liscie nr 2 masz wyłącznie polskich pilkarzy którzy sie nie sprawdzili/ zawodzą w Wiśle?
Pytanie 3. Czemu pominales zagranicznych pilkarzy ktorzy sie w Wiśle nie sprawdzili?
Pytanie 4: Czemu pominales polskich pilkarzy którzy dali u nas rade?
Czy jakąkolwiek sztuka będzie ułożyć listę w druga stronę? Myślę że kompletnie żadna. Tym bardziej że ulożyłes ta liste wiedzac jak potoczyla sie ich przygoda w Wisle.
Bo takie analizy: sprowadzajmy tylko takich pilkarzy ktorzy sie sprawdza to myślenie na poziomie 5 latka. Przeciez gdyby swiat byl taki prosty to zaden klub nie potrzebuje dyrektora sportowego.