Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4436
Stary 25.02.2025, 09:48
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Róznica między czołówką a nami jest taka, że czołówka gubi punkty, a my regularnie nie zdobywamy punktów. Także pozdrawiam tych co już liczą ile pkt zgubi czołówka
Po pierwsze ten temat jest od liczenia punktów.
Jak chcesz sobie ponarzekać na drużynę, trenera czy właściciela to są tematy z tytułami "nienawidzę właścicieli", "trener to g****" czy "***** zespół" czy jakoś podobnie. Przenieś się tam, proszę.

Po drugie jeśli czołówka gra między sobą to oczywistym jest, że potraci punkty i nie zapraszam do dyskusji.


sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Jaki awans bezpośredni...no ludzie, zachowajcie trochę powagi.
Naprawdę nic Was nie uczy historia? Ta ekipa nie jest w stanie zrobić serii zwycięstw, bez względu na rywala.
Ławka rezerwowych jest absolutnie dramatyczna a i w pierwszym składzie jest lej po bombie w postaci Jarocha i chimeryczny Baenka.
Tutaj trzeba będzie mocno się spiąć, żeby skończyć na 5-6 miejscu. Nieciecza, Arka, Miedź i Płock pierwszej czwórki już nie odpuszczą.
Ten temat jest do liczenia matematycznych szans, a nie do narzekania na grę zespołu.
Resztę napisałem do Jaroo1
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 25.02.2025 o godz. 09:51.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując