Jaroo1 napisał(a):

Róznica między czołówką a nami jest taka, że czołówka gubi punkty, a my regularnie nie zdobywamy punktów. Także pozdrawiam tych co już liczą ile pkt zgubi czołówka
|
Po pierwsze ten temat jest od liczenia punktów.
Jak chcesz sobie ponarzekać na drużynę, trenera czy właściciela to są tematy z tytułami "nienawidzę właścicieli", "trener to g****" czy "***** zespół" czy jakoś podobnie. Przenieś się tam, proszę.
Po drugie jeśli czołówka gra między sobą to oczywistym jest, że potraci punkty i nie zapraszam do dyskusji.
sandomingo napisał(a):

Jaki awans bezpośredni...no ludzie, zachowajcie trochę powagi.
Naprawdę nic Was nie uczy historia? Ta ekipa nie jest w stanie zrobić serii zwycięstw, bez względu na rywala.
Ławka rezerwowych jest absolutnie dramatyczna a i w pierwszym składzie jest lej po bombie w postaci Jarocha i chimeryczny Baenka.
Tutaj trzeba będzie mocno się spiąć, żeby skończyć na 5-6 miejscu. Nieciecza, Arka, Miedź i Płock pierwszej czwórki już nie odpuszczą.
|
Ten temat jest do liczenia matematycznych szans, a nie do narzekania na grę zespołu.
Resztę napisałem do Jaroo1