|
Musiałyby przegrać do końca rundy więcej niż przegrały przez 60% sezonu. Obie. Powodzenia )))
Jak nasza gra będzie wyglądała choć trochę podobnie jak w Chorzowie to klepiemy Płock u siebie i wskoczymy na 4 miejsce. W perspektywie baraży to by była całkiem sensowną pozycja. Na cokolwiek więcej pogrzebaliśmy szansę z Polonią i Zniczem
Radosław Sobolewski "Odmieniło ten mecz wejście na boisko Rafała Boguskiego, który tak naprawdę sam przesądził o losach tego spotkania. Rafał zasługuje na niesamowity szacunek i takim szacunkiem powinien być otaczany"
|