pepe72 napisał(a):

Średnia z 13 lat wychodzi lekko ponad 63.
I mamy jeszcze szanse na zdobycie 63 punktów. Owszem, niewielką szansę ale (patrz temat).
30 brakujących punktów to
10 zwycięstw
albo 9 zwycięstw i 3 remisy.
Trudne i pewnie się nie stanie ale ...
|
Na tą średnia (1.86) po niemal 62% sezonu idą 3 zespoly ze średnią 2.24, 2.10 i 2.00. Niestety nie ma wsrod nich Wisły 1.57.
Tu raczej nie ma żadnego ale. Po prostu nie dobijemy do wymaganego progu na uzyskanie 2 miejsca w tym sezonie.