Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4425
Stary 24.02.2025, 18:23
Tantal napisał(a):Wyświetl post
(...)
Zobacz Pepe, zakładasz, że do awansu potrzeba 63 punkty. Jak dla mnie na ten moment to bez sensu. Po pierwsze: były sezony, kiedy zespół z 2 miejsca dobijał nawet do 65 czy 69 punktów - masz to w statach, które (...)
Średnia z 13 lat wychodzi lekko ponad 63.
I mamy jeszcze szanse na zdobycie 63 punktów. Owszem, niewielką szansę ale (patrz temat).
30 brakujących punktów to
10 zwycięstw
albo 9 zwycięstw i 3 remisy.

Trudne i pewnie się nie stanie ale ...
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 24.02.2025 o godz. 18:30.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując