Tantal napisał(a):

(...)
Zobacz Pepe, zakładasz, że do awansu potrzeba 63 punkty. Jak dla mnie na ten moment to bez sensu. Po pierwsze: były sezony, kiedy zespół z 2 miejsca dobijał nawet do 65 czy 69 punktów - masz to w statach, które (...)
|
Średnia z 13 lat wychodzi lekko ponad 63.
I mamy jeszcze szanse na zdobycie 63 punktów. Owszem, niewielką szansę ale (patrz temat).
30 brakujących punktów to
10 zwycięstw
albo 9 zwycięstw i 3 remisy.
Trudne i pewnie się nie stanie ale ...