As napisał(a):

Na pewno nie zagraja w kazdym meczu tak jak z Ruchem poniewaz to jak gra ta druzyna jest calkowicie uzaleznione od taktyki przeciwnika.
Do konca sezonu mamy 8 meczow z czego prawdopodobnie tylko Arka i Legnica zagraja z nami otwrty futbol jak Ruch czyli jest szansa na 6 punktow.
Pozostale 6 meczow to bedzie rzeznia jak ze Zniczem. Jesli historia czegos nas uczy i spojrzymy na wyniki z druzynami stawiajacymi autobus to z tych 6 meczow uzyskamy cos w przedziale 6-10 punktow.
To daje nam w optymistycznym wariancie 16 punktow czyli 49 na koniec sezonu. Baraze z miejsc 4-6.
|
Ale do końca sezonu to my mamy 13 meczów...