|
Zakładam, że posadzenie "legendy" na ławce nie wchodzi w grę, więc prędzej ze składu wypadnie Biedrzycki (który z Ruchem zagrał najlepszy swój mecz w Wiśle).
Tak na marginesie - opaska kapitańska powinna zostać na ręce Rodado.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
|