Jagul napisał(a):

|
Po tym bardzo dobrym meczu wyjściowej jedenastki widać doskonale, że powtarza się schemat z poprzednich lat - mamy szeroką kadrę, a realnie musimy się opierać na 12-13 piłkarzach, bo każda kolejna zmiana to znaczące osłabienie zespołu.
|
Nasza kadra aktualnie to maks 10-ciu przyzwoitych piłkarzy, więc jest jeszcze gorzej. Prawa obrona to dramat.