Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 24.02.2025, 10:29
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Po tym bardzo dobrym meczu wyjściowej jedenastki widać doskonale, że powtarza się schemat z poprzednich lat - mamy szeroką kadrę, a realnie musimy się opierać na 12-13 piłkarzach, bo każda kolejna zmiana to znaczące osłabienie zespołu.
Nasza kadra aktualnie to maks 10-ciu przyzwoitych piłkarzy, więc jest jeszcze gorzej. Prawa obrona to dramat.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując