wolfy napisał(a):

Jak dla mnie nie jest za wcześnie. Nie jest za wczesnie żeby stwierdzić że na bezpośredni awans nie mamy najmniejszych szans.
Podobnie jak Tantal, uwazam że prog awansu w tym sezonie zakreci sie na minimum 65-67 pkt.
Dla nas to oznacza wygranie minimum 10 z 13 spotkań. Pozamiatane.
Przed slynna wiosna Sobolewskiego gdzie straty byly bardzo zblizone, jak byk wychodzilo ze trzeba wygrac 13 z 16 spotkan. Wygralismy 12 i wszyscy wiemy czego nam zabraklo..
Przed startem typowalem baraz z 5-6 miejsca. Po Ruchu nieśmiało spoglądam na 4 miejsce, choc głównie widząc co gra sam Ruch.