Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4413
Stary 24.02.2025, 08:28
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Panowie, za wcześnie...
Jak dla mnie nie jest za wcześnie. Nie jest za wczesnie żeby stwierdzić że na bezpośredni awans nie mamy najmniejszych szans.

Podobnie jak Tantal, uwazam że prog awansu w tym sezonie zakreci sie na minimum 65-67 pkt.

Dla nas to oznacza wygranie minimum 10 z 13 spotkań. Pozamiatane.

Przed slynna wiosna Sobolewskiego gdzie straty byly bardzo zblizone, jak byk wychodzilo ze trzeba wygrac 13 z 16 spotkan. Wygralismy 12 i wszyscy wiemy czego nam zabraklo..

Przed startem typowalem baraz z 5-6 miejsca. Po Ruchu nieśmiało spoglądam na 4 miejsce, choc głównie widząc co gra sam Ruch.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 24.02.2025 o godz. 08:30.
Odpowiedz cytując