|
Oczywiście, że jest za wcześnie, żeby stwierdzać, kto ostatecznie jakie miejsce zajmie. Nawet Termalica jeszcze się może wypisać z awansu. Z bardzo dużą dozą pewności można jednak stwierdzić, że to nie my zajmiemy ich miejsce.
Zobacz Pepe, zakładasz, że do awansu potrzeba 63 punkty. Jak dla mnie na ten moment to bez sensu. Po pierwsze: były sezony, kiedy zespół z 2 miejsca dobijał nawet do 65 czy 69 punktów - masz to w statach, które sam pokazałeś. Po drugie: czołówka tym sezonie punktuje powyżej wszystkich dotychczasowych wartości, a więc na koniec ich staty będą z gatunku tych wyższych niż przeciętna, jeśli nie najwyższe kiedykolwiek Po trzecie - punktuje tak aż 3 zespoły, więc nie wystarczy, że jeden złapie zadyszkę. Po czwarte - nasza strata jest kolosalna.
Każdy z tych czynników z osobna byłby może do przełamania, ale kilka jednocześnie to iluzja.
Bardziej już liczę na to, że wylądujemy w barażach ostatecznie z zespołem, którego forma pod koniec sezonu będzie najsłabsza. I wtedy mecz o awans może wyglądać tak jak ten z Ruchem.
Ostatnio edytowane przez Tantal : 23.02.2025 o godz. 22:48.
Radosław Sobolewski "Odmieniło ten mecz wejście na boisko Rafała Boguskiego, który tak naprawdę sam przesądził o losach tego spotkania. Rafał zasługuje na niesamowity szacunek i takim szacunkiem powinien być otaczany"
|