gizmowisla napisał(a):

|
awans pewny - walec sie rozpedzil - juz nic go nie zatrzyma ....drzyjcie polamatorskie druzyny 1 ligowe ....wlasnie wylonil sie potwor ktory was wszystkich zmiazdzy i wysra w maju
|
Już drżę wewnętrznie na myśl o meczu z Łęczną u siebie. Ale im pokażemy!