Wyświetl pojedynczy post
Tantal
Senior Member
 
Od: 09.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4405
Stary 23.02.2025, 19:11
Pepe, ale spójrz na obecną kolejkę - dostaniesz zupełnie inny obraz. Arka i Miedź wygrały, więc mają w dwie kolejki po 4 punkty. Średnia 2,0. Jeśli podtrzymają do końca sezonu - odpowiednio 70 i 68 punktów.

Możemy też sprawdzić, jak w poprzednich sezonach wyglądała tabela na obecnym etapie - i nie przypominam sobie sezonu, żeby tak szeroką czołówka uzbierała aż tyle już w lutym. W wolnej chwili rzucę okiem na 90minut pl ale prawie na pewno nic takiego nie miało miejsca przez co najmniej ostatnie 10 lat

Albo możemy zacząć od twojego założenia, że 63 punkty dają awans. Well, no to zobaczmy
Termalice brakuje raptem 16 punktów, wystarczy jej 1.23 pkt/mecz
Świni brakuje 19, wystarcza 1.46 pkt/mecz. Miedzi brakuje 21 i średniej 1.62.

Czołowej dwójce wystarcza utrzymanie formy na poziomie środka tabeli 1 ligi, a i tak zostaną w top3. Miedź minimalnie trudniej, musi utrzymać formę co najmniej jak drużyna z baraży.

A my? Musielibyśmy wygrać 10 spotkań z 13 i średnią 2.31. Wyśrubować wybitny wynik i czekać na łut szczęścia, że aż dwie z 3 topowych drużyn zaliczy rundę muła. Statystycznie jeszcze można teoretyzować, jak to w tym temacie. w praktyce została nam walka o jak najlepszą pozycję w barażach.
Radosław Sobolewski "Odmieniło ten mecz wejście na boisko Rafała Boguskiego, który tak naprawdę sam przesądził o losach tego spotkania. Rafał zasługuje na niesamowity szacunek i takim szacunkiem powinien być otaczany"
Odpowiedz cytując