tedyy napisał(a):

|
Pochwalę Biedrzyckiego który po szybkiej żółtej potrafił grać na pokoju do końca.Dodaktowo Kutwa i Biedrzycki dużo szybciej grają pilką w stosunku do Alana któremu ona często przeszkadza
|
Też uważam że Kutwa Biedrzycki sa lepsi niż Alan na ten moment.
(Zakładam że Biedrzycki ilośc głupich kartek ma za soba - akurat ta z Ruchem była "dobra" bo zatrzymała szybka kontrę przy 1-0)