Wyświetl pojedynczy post
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7241
Stary 23.02.2025, 13:16
Myślę, że on jest też kurewsko ambitny, chce więcej i więcej, nie zadawala go drugie miejsce w żadnym układzie. I musi sobie zdawać sprawę, że choćby w Wieczystej sprowadził jeszcze kolejne gwiazdy, to nigdy nie stworzy tam społeczności, kibiców, którzy pozwoliliby mu sięgnąć po najwyższe laury w Polsce. Tego nigdy nie kupi, a bez tego nigdy najlepszy nie będzie. A moim zdaniem nawet ciężko będzie o wysoki poziom regularnie.

Obok ma klub, któremu kibicuje, z jedną z największych baz kibicowskich w Polsce, z ludźmi spragnionymi lepszych czasów, na których wsparcie, co pokazał choćby mecz wczoraj, zawsze będzie mógł liczyć. Jego decyzja.
Odpowiedz cytując