azor napisał(a):

Ok ma to sens.
Btw. Jarosław właśnie powiedział przed meczem, że wyszliśmy na minus z Pucharów 
Drozd, jakieś komenatrz?
|
Fimie z takimi dlugami nie oplaca sie chwalic zyskiem.
No ale do tego sie zdazylismy przyzwyczaić. Na biletach nie zarabiamy, na pucharach nie zarabiamy, na grze w 1 lidze nie zarabiamy, w ogole nie wiadomo skąd sa na wszystko pieniążki.