Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7238
Stary 22.02.2025, 22:49
azor napisał(a):Wyświetl post
Ok ma to sens.

Btw. Jarosław właśnie powiedział przed meczem, że wyszliśmy na minus z Pucharów

Drozd, jakieś komenatrz?
Fimie z takimi dlugami nie oplaca sie chwalic zyskiem.

No ale do tego sie zdazylismy przyzwyczaić. Na biletach nie zarabiamy, na pucharach nie zarabiamy, na grze w 1 lidze nie zarabiamy, w ogole nie wiadomo skąd sa na wszystko pieniążki.
Odpowiedz cytując