Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 22.02.2025, 16:12
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Fajnie jest być dzisiaj kibicem Ruchu, szkoda, że rekord frekwencji polskiej piłki klubowej będzie okraszony w.......em no, ale co zrobisz. Taki nasz los. 3:0/3:1. Niepoprawnym optymistom przypominam, że na środku obrony dzisiaj Kutwi z Biedrzyckim XD Także może przynajmniej śmiech przez łzy, bo chłopaki na pewno odwalą jakąś zabawną akcję.
hau hau hau, odszczekuje zanim ktoś mi wypomni. Ruch chyba padł ofiarą tego słynnego spętania nóg presją Nie wiem czy to wynika z naszej siły czy z beznadziejnej postawy niebieskich, no dramat.
Odpowiedz cytując