Stelio napisał(a):

|
Fajnie jest być dzisiaj kibicem Ruchu, szkoda, że rekord frekwencji polskiej piłki klubowej będzie okraszony w.......em no, ale co zrobisz. Taki nasz los. 3:0/3:1. Niepoprawnym optymistom przypominam, że na środku obrony dzisiaj Kutwi z Biedrzyckim XD Także może przynajmniej śmiech przez łzy, bo chłopaki na pewno odwalą jakąś zabawną akcję.
|
hau hau hau, odszczekuje zanim ktoś mi wypomni. Ruch chyba padł ofiarą tego słynnego spętania nóg presją

Nie wiem czy to wynika z naszej siły czy z beznadziejnej postawy niebieskich, no dramat.