Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7233
Stary 22.02.2025, 13:30
azor napisał(a):Wyświetl post
Oświeć mnie proszę, w jaki sposób przerzucenie zawodników byłoby taką drobnostką? Zwłaszcza, że WK nie może być równocześnie właścicielem dwóch klubów w tej samej lidze. Jaki byłby tez sens podpisywania Carlitosa i Lopesa teraz przez Wieczystą? To nie jest casus Lechii.

Prościej by było opłacać ich kontrakty z tylnego siedzenia jak to miało miejsce z Peszko i cholera wie iloma jeszcze zawodnikami.
Abstrachując od tego czy Kwiecień wejdzie do nas (mam wątpliwości):
- nie jest właścicielem Wieczystej
- jest jej jedynym liczącym się sponsorem
- Wieczystej nie stać na utrzymanie piłkarzy których ma bez Kwietnia
- w Wieczystej pracują ludzie Kwietnia.

W teoretycznej sytuacji przejęcia Wisły Kwiecień może przerzucać piłkarzy (za ich zgodą, ale żaden raczej nie podskoczy) między klubami jak worki ziemniaków na zasadzie wypożyczeń i transferów bezgotówkowych. Np. Wieczysta nam Carlitosa, my im Sukiennickiego.
Pomijam w jakiej formie jest Carlitos etc., ale nie ma żadnych formalnych przeszkód.

Jedyny problem to czy Kwiecień chce się w to bawić. Moim zdaniem - niekoniecznie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując