BCGorlice napisał(a):

Pozwolę to podsumować samemu Jarosławowi Królewskiemu, który był łaskaw napisać:
âNa bieżąco informuje akcjonariuszy i członka RN z ramienia Socios (ON)o każdej rozmowie - która tyczy się w inwestycji w klub - a są na dziś dwie takie sytuacje - łącznie z dostępem do istotnej korespondencji w tym zakresie. Nie mamy nic tu do ukrycia.â
|
Ten wpis Prezeska należy traktować, jako ciąg dalszy pokera jaki rozgrywa z WK.
Czyli należy go czytać następująco- hohoho chopie, spiesz się, akceptuj moje warunki bo ja tu już mam innego chętnego i jak się nie pospieszysz to okazja ci przepadnie. Nawet Socios o tym wie i akceptuje.
Ale na to WK z kamienną twarzą odpowiada- przyjąłem do Wieczystej Carlitosa i Lopeza.
A czytać to należy następująco- weź się ogarnij, nic ci nie dam, akceptuj moje warunki, bo jak nie to zostaniesz z ręką w nocniku, a ja dalej będę podbijał świat z Wieczystą.
Czekamy na dalsze ruchy.