Skawua napisał(a):

|
Tu raczej nie ma zarobku, jest finansowanie dalszego rozwoju co w sumie nie powinno dziwić
|
Dokładnie tak. Brak zarobku to zapewne klucz do zrozumienia tego projektu i współpracy. Podobnie jak wszystkich poprzednich można by napisać patrząc w sprawozdania finansowe.
