|
Ale pytać o pewne sprawy i mieć rękę na pulsie to możecie a w obliczu powtarzających się cały czas problemów z regulowaniem bieżących zobowiązań jest to nawet wskazane.Przypominam,że za rządów krwiopijczego informatyka z łemkowskiej wioski brakuje nam miesiąc w miesiąc około 1 mln zł.
Skoro jesteście na etapie półtora miesięcznych zaległości to wygląda na to że w tym roku jeszcze nikt Zaskrońca nie zapytał jak tam pensje.
|