Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#559
Stary 18.02.2025, 21:49
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
A no tak, bredzę, hejterze, ty piąta kolumno. Widzę że bardzo ci zależy aby przez forum siać ferment w klubie. Przez takich jak ty nie możemy awansować do ekstraklasy. Bądź z siebie dumny:(
Nie jest powiedziane czy piątej kolumny to nie mamy na boisku... Niektóre zachowania to czysty sabotaż.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując