Jaroo1 napisał(a):

|
A no tak, bredzę, hejterze, ty piąta kolumno. Widzę że bardzo ci zależy aby przez forum siać ferment w klubie. Przez takich jak ty nie możemy awansować do ekstraklasy. Bądź z siebie dumny:(
|
Nie jest powiedziane czy piątej kolumny to nie mamy na boisku... Niektóre zachowania to czysty sabotaż.