Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Bayern
Member
Od: 11.2002
Offline
#
16592
18.02.2025, 21:22
azor
napisał(a):
https://weszlo.com/2025/02/18/carlit...esty-medyczne/
Ciekawe ile nam załaduje w przyszłym sezonie
JK - " Basha nie ma pieniędzy na transfery"
WK - "Patrz teraz młody" - bierze Carlitosa z pensją dużo powyżej poziomu II a pewnie i I Ligi
Gdzie my jesteśmy?
W dupie dobrze już urządzeni!
Bayern
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bayern
Odwiedź stronę domową użytkownika Bayern!
Znajdź inne posty napisane przez Bayern