Patryko napisał(a):

|
Na skrzydłach chłopy, które dośrodkować potrafią ewentualnie na Playstation, na środku obrony dwa wozy z węglem "stworzone" do gry wysoko ustawioną linią obrony, na prawej obronie rywalizują ze sobą gracze na maksymalnie II ligę.
|
Oj, to surowa i niesprawiedliwa ocena.
Jeśliby pan Knura zestawił tych zawodników z ich zarobkami, to doszedł by do wniosku, że jest to poziom ekstraklasowy a co najmniej czołówki 1 ligi.
Jaka II liga?!
