Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#547
Stary 18.02.2025, 16:56
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Na skrzydłach chłopy, które dośrodkować potrafią ewentualnie na Playstation, na środku obrony dwa wozy z węglem "stworzone" do gry wysoko ustawioną linią obrony, na prawej obronie rywalizują ze sobą gracze na maksymalnie II ligę.
Oj, to surowa i niesprawiedliwa ocena.
Jeśliby pan Knura zestawił tych zawodników z ich zarobkami, to doszedł by do wniosku, że jest to poziom ekstraklasowy a co najmniej czołówki 1 ligi.
Jaka II liga?!
Ostatnio edytowane przez stary dziad : 18.02.2025 o godz. 17:04.
Odpowiedz cytując