Patryko napisał(a):

|
Wszystko z zasadzie powiedział we wczorajszym Studio Reymonta Knura: żyjemy snami o potędze Wisły i próbujemy grać piłkę, do której nie mamy wykonawców. Wnioski, które wielokrotnie padały oczywiście na tym forum, ale może z ust Knury dotrą tam, gdzie trzeba.
|
z ust dziennikarza do głów wszystkowiedzących analityków? dobre
